Napísali o nás

Renovácia sa už stala neoddeliteľnou súčasťou stratégií na úsporu nákladov menších či väčšších spoločností.

Ruka v ruke s týmto vývojom sa o renováciu zaujímajú médiá. Prečítajte si, čo bolo napísané o spoločnosti ABEL.


Regionálny denník REGION OPAVSKO (23.5.2015)

„Naše pravidlo – kazety musia tlačiť najlepšie ako je to možné."

Dobrý nápad funguje…

Určite to na začiatku bolo „dobrodružstvo“, rovnako ako u väčšiny začínajúcich podnikateľov v roku 1989. Nejednalo sa iba o osamostatnenie a pocit, že podnikateľ je svojím pánom, zamestnancom i vedúcim. Boli to tiež prvé pôžičky v bankách a veľká zodpovednosť za rodiny majiteľov i zamestnancov. Dobrý nápad, o ktorý vtedajší zamestnávateľ majiteľa firmy ABEL nejavil záujem, sa stal nosným pre založenie a rozvoj spoločnosti, ktorá dosiahla vo svojom obore popredné miesto nielen v ČR.

Otvoriť článok v PDF

Regionálny denník REGION OPAVSKO (11.11.2014)

Ľudia potrebujú ako chlieb tak aj hry

Už v cisárskom Ríme poznali príslovie " Chlieb a hry" a ani v dnešnom modernom svete sa toho príliš nezmenilo. Oslavy skrátka vždy boli, sú a budú. Zďaleka však nie sú iba rodinnou záležitosťou. Taktiež firmy organizujú pre svojich zamestnancov a obchodných partnerov rôzne akcie, večierky, stretnutia prípadne v poslednej dobe tak populárne eventy (zvláštna udalosť, zážitok), prípadne teambuildingy (z anglických slov „team = tým a "building“ = budovanie).

Otvoriť článok v PDF

Regionálny denník REGION OPAVSKO (20.7.2013)

Najväčšie bohatsvo firmy tkvie v jej zamestnanc

Spoločnosť, ktorá vyrába alternatívne tlačové kazety v špičkovej kvalite, existuje už 24 rokov a za túto dobu prešla veľkým vývojom. Okrem krásneho, účelného a moderného pracovného prostredia, poskytuje spoločnosť pracovníkom nielen možnosť kariérneho rastu, ale predovšetkým odmenou za poctivú prácu istotu zamestnania. Aj vďaka tomu pracujú zamestnanci vo firme dlhé roky.

Otvoriť článok v PDF

Regionálny denník REGION OPAVSKO (17.7.2012)

ABEL je na svete už 23 rokov

Líder na trhu s alternatívnymi tlačovými kazetami, s kvalitou pod stálou kontrolou a priaznivou cenou kaziet. Tým všetkým sa prezentuje spoločnosť ABEL-Computer s.r.o. Služby v oblasti tlače ponúka svojim zákazníkom od roku 1989. Od samého začiatku podnikania ABEL vsádza na čo najvyššiu možnú kvalitu tlačových kaziet a maximálnu starostlivosť o zákazníka. Tomu je vo firme podriadené takmer všetko. Pretože ABEL rozumie vnútornej konštrukcii tonerovej kazety a funkcii všetkých komponentov vo vnútri nej, môžete si byť istí, že vaša tlačiareň dostane len to najlepšie. Tiež atramentové kazety sú u ABEL v dobrých rukách.

Otvoriť článok v PDF

Regionálny denník REGION OPAVSKO (22.2.2011)

ABEL-Computer: firma, ktorá šetrí ľuďom peniaze

Po 22 rokoch patrí firma ABEL k najväčším výrobcom alternativných tlačových náplní pre laserové a atramentové tlačiarne v SR. Bohatstvo firmy tkvie v jej zamestnancoch…

Otvoriť článok v PDF

Archiv