Vyrábame atramentové kazety

„Kvalitu kaziet máme plne pod kontrolou, pretože ich vyrábame na strojoch vlastnej konštrukcie…“

Rozumieme tlači

Veľkú výhodu máme v tom, že disponujeme vlastným oddelením výskumu a vývoja, do ktorého vkladáme desaťtisíce, čím vo výsledku šetríme stotisíce. Nekupujeme predražené zahraničné stroje s nejasnou funkciou a nedostatočným servisom.

Vyvíjame, testujeme prototyp a následne vyrábame výkonný stroj

Vlastná výroba strojov na produkciu atramentových kaziet nás výrazne odlišuje od ostatných fi riem, ktoré stroje nemajú a kupujú hotové kazety od iných dodávateľov. Pre nich je potom ťažké tvrdiť, že majú kvalitu dodávaných kaziet pod kontrolou. Musíme úplne porozumieť funkcii kazety ešte predtým, ako ju začneme vyrábať. Vďaka tomu vieme o technológiách tlače oveľa viac než ostatní. A to je pre Vás nesporná výhoda.

Dokonalá konštrukcia a vysoký výkon

Stroje vyrobené firmou ABEL sa vyznačujú spoľahlivosťou a vysokou výrobnou kapacitou. To nám umožňuje pružne reagovať na požiadavky podnikov s vysokým objemom zákazok.


Informačné materiály

Katalog ke stažení Na základe vašej požiadavky vám budú úplne zadarmo zaslané kompletné materiály o našej spoločnosti zahŕňajúce cenníky, detailné informácie o spoločnosti a zmluvu o dielo.

Stiahnuť katalóg Zaslať materiály poštou