Váš obchodník a asistentka

„Máme radi priamy kontakt so zákazníkom.“

O zákazníkov sa staráme osobne

Starostlivosť o zákazníka je u nás na prvom mieste. Vždy je každému z vás k dispozícii osobne konkrétny obchodník a jeho asistentka. V prípade, že budete mať akékoľvek želanie, viete presne, komu zavolať. Takto Vám nehrozí rozhovor s osobou, ktorá o Vašich potrebách a zvykoch nemá ani poňatia. Kontakt so zákazníkom nás neobťažuje, ale teší.

Buďte nároční, žiadajte maximum

Veľká skupina zákazníkov necháva všetko na našich pleciach. Vyžadujú, aby sme v pravidelných intervaloch úplne automaticky prišli, vyložili kazety na vopred určené miesto, prázdne kazety si z tohto miesta vyzdvihli a zase odišli. Častokrát ide o veľké firmy s desiatkami pobočiek po celom území republiky, s požiadavkou na dodávky v režime Just In Time. Majú tak skladom výhradne to, čo skutočne potrebujú. Táto úroveň spolupráce vyžaduje špičkovú logistiku, absolútnu dôveru a spoľahlivosť. Oboje nám je vlastné.

Zvoľte si spôsob komunikácie a ostatné nechajte na nás

Väčšina zákazníkov si želá, aby sme im zavolali a pripomenuli sa, že v termíne, ktorý požadovali, príde náš obchodník a privezie zákazku. Sú ale i takí, ktorí si neželajú, aby sme ich osobne kontaktovali. Preferujú elektronickú poštu a očakávajú stopercentnú spoľahlivosť. Odošlú požiadavku a o ostatné sa nestarajú, pretože všetko potrebné zariadime my.


Informačné materiály

Katalog ke stažení Na základe vašej požiadavky vám budú úplne zadarmo zaslané kompletné materiály o našej spoločnosti zahŕňajúce cenníky, detailné informácie o spoločnosti a zmluvu o dielo.

Stiahnuť katalóg Zaslať materiály poštou