Prenajímame tlačiarne

„Venujte sa svojej práci, starostlivosť o tlačiarne nechajte na nás.“

Prenájom tlačiarní

Prečo kupovať novú tlačiareň, keď si ju môžete prenajať?

Prenájom – leasing – outsourcing. Spolupráca založená na zmluvnom vzťahu. Prečo je pre mnohých zákazníkov výhodný leasing vozidla? Pretože majú istotu nového, servisovaného a spoľahlivého vozidla za adekvátnu mesačnú platbu s nulovou investíciou. So službou prenájmu tlačiarne je to podobné.


Výhody prenájmu

Výhody prenájmu

  • nulová investícia
  • predvídateľné prevádzkové náklady
  • nadštandardná záruka na tlačové zariadenie po celú dobu trvania zmluvy
  • možnosť výberu značky tlačiarne
  • možnosť kombinácie tlačiarne a multifunkcie s rovnakým typom kaziet
  • bezstarostná prevádzka zariadenia

Spoľahlivý a overený tuzemský dodávateľ s dlhoročnou tradíciou

Poradíme vám s výberom vhodnej tlačiarne pre vašu kanceláriu či celú firmu. Máme mnoho skúseností s nastavením tlače vo firmách. Zažili sme dobu, keď mal každý administratívny pracovník na stole svoju tlačiareň a tiež dobu, keď sa zamestnávatelia snažili o optimalizáciu tlačových výstupov a zabezpečili veľké multifunkčné tlačiarne na chodbu. Oba varianty majú svoje výhody aj nevýhody. Je to otázka zváženia všetkých možností v konkrétnych podmienkach. Nedá sa teda povedať, aby ste tlačili výhradne na tlačiarňach formátu A3, aby ste ušetrili. Najskôr overíme vaše tlačové potreby a potom vám navrhneme riešenie na mieru.


Aktuálna ponuka

Canon i-SENSYS LBP151dw

Kompaktná čiernobiela laserová tlačiareň s Wi-Fi, ktorá nezaberie veľa miesta a je možné ju ľahko kdekoľvek pripojiť k sieti. Má široké použitie a je cenovo dostupná.

Canon i-SESNYS LBP252dw

Spoľahlivá kompaktná čiernobiela laserová tlačiareň pre formát A4 s podporou jazyka Adobe® PostScript™ umožňujúca rýchlo poskytovať vysoko kvalitné výsledky, a naviac s veľkým výberom možností využitia cloudu a pripojenia pre moderné mobilné zariadenia.

HP LaserJet Pro M402dne

Rýchla a všestranná čiernobiela, energeticky úsporná laserová tlačiareň pripravená k firemnému nasadeniu.

Canon i-SENSYS MF633Cdw

Multifunkčná farebná laserová tlačiareň + skener + kopírka – kompletné a efektívne riešenie farebnej laserovej tlače pre moderné stredne veľké firmy.

Canon i-SENSYS MF421dw

Jednoduchá, a napriek tomu inteligentná multifunkčná tlačiareň formátu A4, ideálna pre malé a stredné firmy s flexibilnými pracovníkmi.